Home | Search | Employers | About | Login | Help Syndicate this!

Featured Job
RG Nets, Inc.
United States
Perl wizard with strong networking background

Perl programmer, IS development

Posted: November 7, 2020
Company name: Jobs Contact Consulting
Location: Czech Republic, Brno
Country: Czechia
Pay rate: 45-70.000 czk
Poster represents: a recruiting agency
Terms of employment: Salaried employee
Hours: Full time
Onsite: yes
Description: Základní informace:
Hledáme Perl vývojáře! Čas nezastavíš a inovace jsou nedílnou součástí každého dobrého systému. Vyvíjíme informační systém pro oblast finančnictví a už druhé desetiletí nám to na trhu docela funguje. Pokud hledáte dlouhodobou pozici ve firmě, která to jen tak rychle nezabalí, pojďme se potkat. A pokud to nepůjde osobně, tak alespoň online ;)

Náplň práce:
* vývoj komponent informačního systému v jazyce Perl
* nové projekty
* analýza zadání a návrhy řešení
* testování
* práce v menším týmu
* technologie: Perl, JS, jQuery, CSS, PostgreSQL, Linux

Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* příležitostný home office
* školení a další vzdělávání
* sick days
* další nefinanční benefity
Desired skills: Požadavky:
* SŠ/VŠ technické vzdělání
* dobrá znalost jazyka Perl
* 3 roky praxe ve vývoji
* orientace v JS, SQL a Linux
* angličtina: stačí pasivní
Website for more information: jobscontact.cz
Contact information: Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na adresu m.rysava@jobscontact.cz

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.